YURT İÇİ VE DIŞI TURLAR

YURT İÇİ VE DIŞI TURLAR

Türkiye’yi ve Dünya'yı tanımak isterseniz,systemtransport ayrıcalığını yaşayınız..

Ülke Turizm'inin önde gelen firmalarının Yurt içinde ve Yurt dışında tüm araç gruplarında ulaşım hizmetini veren systemtransport ulaşım hizmetleri ,kalitesini hem araçların da hem de personeli ile göstermektedir.

Personelimiz, Yurt içi turların vazgeçilmezi Karadeniz, Ege Akdeniz, Grand Likya, Pamfilya, Karya,Abant,Yedigöller,Ankara anıtkabir,Gap tarzında tüm turlarını

ayrıca..

Yurt dışında Yunanistan,Balkan turları,italya,Avrupa turlarını devamlı yapmakta olup, tüm araç grubunda  en iyi tur nasıl olacaksa bu hizmetin en konforlusunu  systemtransport ulaşım hizmetlerinde bulabilirsiniz.

Araçlarımızda internet wifi,çay kahve mak.uydu,koltuk arkası tv,buzdolabı bulunmakta olup seyahatlerinizin iyi geçmesi için 500 km 4 saati geçen turlarda güvenliğiniz için ikinci kaptanı zorunlu kılmıştır.Personelimiz ileri sürüş sertifikası sahibi olup her yıl müşteri memnuniyeti noktasında özel programlara tabi tutulmaktadır.

Araç kalitemizi insan kalitesi ile birleştiren systemtransport ulaşım hizmetleri Yurt içi ve Yurt dışı Turlarınızda sizlerle olmakta mutluluk duymaktadır.

ARAÇLARIMIZ

YENİ MERCEDES TOURISMO
OTOKAR SULTAN
YENİ MERCEDES TRAVEGO

BİZİMLE İLETİŞİM KURUNUZ

 

İLETİŞİM

Göztepe Mahallesi Batışehir Cd. K1 Blok Ofis:37 Bağcılar-İstanbul
Fax : 0 212 320 83 07