Tarihçemiz

Tarihçemiz

Bu hikayeyi anlatmak o günün şartlarında,o günün yollarında rampalarında hem yük hem de insan taşımak kolay değildi..

     Temelleri 1955 yılında atılan systemtransport ulaşım hizmetleri , Dede’den toruna 62 yıllık birikimini günümüze, değişim ve gelişimin hep bir adım önünde sürdürmüştür. Tüm taşımacılık faaliyetlerinde uluslararası standartlarda sürekli gelişimi gözeten şirketimiz İstanbul’da yakaladığı başarıyı Tüm Türkiye’ye sonrasında ’da tüm dünya da bilişim transport olarak hizmetlerini sürdürerek sektöründe dünya markası olma yolunda ilerleyen bir Turizm Mice transport markasıdır.

 

1955'ten Bugün'e 


Abdullah ARIK’ın 1955 'de Giresun’da başlayan ticaret hayatı , hızla gelişen değişen ülkemizin

ulaşım ayağında öncüler arasında olacaktır. Bu hikayeyi  anlatmak o günün şartlarında,o günün yollarında rampalarında hem yük hem de insan taşımak kolay değildi, ama dedem gönlünü bu işe verdiği zamanlarda herşey çok farklıyıdı.Zamanın en gözde mesleklerinden olan taşımacılık dedemden sonra amcalarıma ve 2005 yılında kurulan systemtransport markasıyla günümüze Turizm Taşıma olarak ışık tutmuştur.

 

Abdullah ARIK, 16 yaşında Giresun’da 'da babasının yanında sanayi köşelerinde işe araç tamiratı yaparak başlamış,sonrasında şoförlük ve  kendi kamyonunda bu işe devam etmiştir. Bu bakışı 2005 yılında 3. nesil olarak systemtransport kurucusu sn.Taşkın Arık’ta Ets AŞ ‘de transfer rehberliği ile başladığı çalışma hayatını tıpkı dedesi gibi işi en altından üste doğru, çeşitli şirketlerde iç Turizm müdürlüğü ve ,yöneticilik yaparak Turizm’in yürüyen en keyifli tarafında systemtransport ulaşım hizmetlerini kurmuştur.

 

systemtransport  ulaşım hizmetleri,Turizm Taşıma’da  gelişme merkezi olarak bilinmektedir. Türkiye’de ilk Mice Taşımacılığını başlatan firmadır,isminden gelen özelliği ile sektöre ilk programı getiren firmadır.

ARAÇLARIMIZ

YENİ MERCEDES TOURISMO
OTOKAR SULTAN
YENİ MERCEDES TRAVEGO

BİZİMLE İLETİŞİM KURUNUZ

 

İLETİŞİM

Göztepe Mahallesi Batışehir Cd. K1 Blok Ofis:37 Bağcılar-İstanbul
Fax : 0 212 320 83 07