Hedef ve İlkeler

Hedef ve İlkeler

Systemtransport çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ulaşım hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, tedarikçileri ile güvenilirlik ve devamlılıkla saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Her zaman Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Müşterilerimiz için iyi hizmet vermek, beklentilere kalite ve güler yüzle karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetimize sahip çıkmak ve sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak bizim olmazsa olmazımızdır.

Her zaman  "en iyi hizmeti " vermek , asıl  hedefimizdir.


Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ile  müşterilerimize systemtransport’tan  ‘’en iyi hizmeti almak’’ ve sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için  hizmetlerimizi her alanda birebir takip etmek gelişimi her daim takip ederek sektörde lider olmak temel ilkemizdir.


Ulaşım sektörünün  En önemli sermayesi , insan kaynağıdır.

Ulaşım hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle kendini gösterir. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü systemtransport ulaşım hizmetlerinde çalıştırmak, çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, systemtransport’un her zaman verimli insan devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

 

Amacımız, ulaşım sektöründe doğru kaynağı  yaratmaktır.


İyi ve kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek için tasarrufu çalışmayı teşvik etmek sermayenin(araçların) hakkı olan kârı şirketimize  sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak ve tüm araçların  akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.


Her daim  iş ahlakına  ve dürüst çalışma ilkelerine uymak önceliğimizdir.

Tüm ilişkilerimizde adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.


Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

 

Şirketimiz insan yaşamında en önemli yeri alan doğayı,çevresine olan sorumluluğunu her daim verdiği hizmette araçlarında emisyon başta olmak üzere çevreyi korumayı kendine ödev bilir.

 

ARAÇLARIMIZ

YENİ MERCEDES TOURISMO
OTOKAR SULTAN
YENİ MERCEDES TRAVEGO

BİZİMLE İLETİŞİM KURUNUZ

 

İLETİŞİM

Göztepe Mahallesi Batışehir Cd. K1 Blok Ofis:37 Bağcılar-İstanbul
Fax : 0 212 320 83 07